Solgar'da KALİTE sadece bir kelime değil… bir yaşam biçimidir.

75 yıldır kendimizi kaliteye, sağlığa ve sağlıklı yaşama adadık. Bu nedenle, “Solgar Altın Standart” sözümüzü tutmak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Takviyelerimizi en yüksek standartlarda üretiyoruz. Formüllerimizi genel sağlığı desteklemeye yardımcı olacak şekilde özenle tasarlıyoruz. Bu sebeplerle her zaman titiz araştırmaların, bilimin ve doğanın gücünün ışığında yol almaya devam ediyoruz.

Ürün tasarımından paketlemeye kadar, üretimimizin her aşamasında “Altın Standart” görülebilir. Geleneksel, amber renkli Solgar şişesini satın aldığınızda besin takviyelerinde Altın Standart™’a ulaştığınızı bilirsiniz.

Kalite konusunda ısrarcıyız- bu bizim genlerimizde var. İçerik tedariğinden ürün geliştirmeye, bilimsel araştırmalardan yüksek kaliteli takviyelerin üretimine kadar, yolun her adımında kalite odaklıyız.

Hammaddelerimizin hepsi bizim gibi yaptıkları işe tutku duyan ve ne yaptığını bilen en iyi tedarikçilerden gelir. Böylece hammaddelerimiz, yüzlerce kalite ve güvenlik testlerinden kolaylıkla geçer. Tüm kontrollerin ardından dünyanın dört bir yanından gelen, özenle seçilmiş bu hammaddelerle üretimimizin çoğunu ABD’de gerçekleştiririz.

Test ediyoruz, test ediyoruz ve test ediyoruz. Bu nedenle kalite ekibimiz, her ürünün standartlarımızı karşıladığından emin olmak için her gün canla başla çalışıyor.

Hatta takviyelerimizi, doğal güçlerini daha uzun süre korumalarını sağlamak için amber cam şişelere koyuyoruz.

Ve biz “temiz üretim”e inanmaya devam ediyoruz. Filtrelenmiş su kullanıyoruz ve hatta havadaki kir taneciklerinin %99,9'unu ortadan kaldırmak için tesisimizde havayı filtreliyoruz.

Yaptığımız her şey, verdiğimiz her karar, sağlıklı yaşam için doğru bileşenler olduğuna inandığımız vizyonumuza dayanmaktadır.

Solgar ürünlerini üretirken neden bu kadar titiz davranıyoruz? Çünkü Altın Standart’a ulaşmak için ekstra çaba gerekir.

Solgar, Altın Kapak Altın Standart - 1947'den beri.